ייעוץ אסטרטגי למגזר העסקי

פעילות חברות בסביבה דינאמית ותחרותית מחייבת גיבוש כלי מדיניות אשר יסייעו בידי החברה לבסס חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח, אשר תמקסם את הצלחותיהם.

פארטו מעניקה ייעוץ לחברות הפועלות בסביבה עסקית משתנה, כך שיוכלו לשפר את ביצועיהן, לחזק את תוצאותיהן העסקיות ביחס למתחריהן ולהגביר את יכולתן התחרותית בשוק בו הן פועלות. אנו מעניקים ייעוץ ייחודי המלווה בגיבוש והתאמת כלים אסטרטגיים לאופי פעילות החברות, תוך התבססות על מחקרים מקדימים ומתן פתרונות יצירתיים אשר מסייעים לחברה לאתר את התחומים בהם עליה להתמקד בכדי ליצור יתרון תחרותי בר קיימא.

הייעוץ מלווה במתן כלים אופרטיביים להצלחה בטווח הקצר, לצד גיבוש תוכנית פעולה מבוססת תקציב ומשאבים לטווח הארוך, אשר מבליטה את היתרון התחרותי של החברה על פני מתחריה. אנו משלבים בעבודת הייעוץ יועצים ממגוון רחב של דיסציפלינות, בדגש על יועצים מתחומי הכלכלה, בעלי ניסיון וגישה יסודית וקפדנית, אשר מביאה לכדי מתן ייעוץ איכותי, חדשני וכדאי כלכלית.

לפארטו ניסיון וידע רב בעבודה אל מול המגזר העסקי, כמו גם אל מול המגזר הציבורי. כפועל יוצא, אנו מספקים עבוד לקוחותינו תובנות ייחודיות בכל הקשור לאינטראקציה הקיימת בין המגזר העסקי לציבורי ומסייעים לחברה לאגם את המשאבים הקיימים ברשותה ולזהות את הפוטנציאל הטמון בכל אחת מהחלופות האסטרטגיות הניתנות במסגרת הייעוץ.

שירותי הייעוץ האסטרטגי למגזר העסקי כוללים את התחומים הבאים:

קיימת הבחנה בין תהליך בניית התקציב השנתי לבין תכנית אסטרטגית כוללת, ויש ארגונים שאינם מקיימים תהליכי תכנון אסטרטגי. אנו מספקים ייעוץ אסטרטגי וכלים המחזקים את יכולות התכנון האסטרטגי ברמת הארגון. אנו מסייעים לארגון בפיתוח כיוון אסטרטגי, תמיכתו על ידי הקצאה נכונה של משאבים, יצירת תכניות מתואמות לכל יחידות הארגון, וכן בגיבוש מטרות ויעדים הנגזרים מהאסטרטגיה.

אנו מתמחים בהכנת תכנית אסטרטגית לשיפור היעילות והאפקטיביות של ארגונים, תוך התמקדות בהגדלת רווחים בנוסף על חיסכון בהוצאות. אנו מסייעים לארגונים להגדיר מחדש את משימותיהם על פי המטרות, וליצור איזון בין מטרות קצרות טווח וארוכות טווח. בעזרת Benchmarking חיצוני ויישום תהליכים ושיטות עבודה מוכחים, אנו תורמים לצמיחת הארגון ולהגדלת אפקטיביות ביצועיו. אנו מלווים את לקוחותינו בהטמעת שינויים מערכתיים המובילים לתוצאות מתמשכות. 

  • תכניות עבודה מפורטות עבור ארגונים

תוצאות התכנון האסטרטגי תלויות באפקטיביות של יישומו. אנו מספקים ייעוץ אסטרטגי ממוקד תוצאות, ומסייעים למנהלים לחזק את הקשר שבין תכנית אסטרטגית ותוכנית פעולה. תוךבאמצעות  יישום גישה מובנית ומוכחת, אנו מלווים את לקוחותינו במשימות פרטניות ומספקים תמיכה ותיאום בין כל רמות הארגון. גישתנו הינה הוליסטית וכוללת הכוונה מקצועית בנוגע להיבטי פעילות הארגון, לרבות: תכניות עבודה מפורטות, הצגת התכניות לרמה הממונה ולגורמי התקצוב, קביעת מדדים ויעדים, ליווי ובקרה.

  • פרויקטי ארגון ושיטות ו-KPI Key Performance Indicator.

מבנה ארגוני אפקטיבי ותהליכי עבודה יעילים הינם הכרחיים להצלחת כל ארגון. אנו מסייעים ללקוחותינו להוביל שינויים מערכתיים לרבות פיתוח מדדי ביצוע מרכזיים (Ker Performance indicators), המאפשרים בקרה שוטפת ושיפור פעילות הארגון. מדדי ביצוע נכונים יאתרו את רמות הביצוע הקיימות ויצביעו על תחומים הדורשים שיפור. כיועצים מובילים בתחום מדידת ביצועים ופתרונות KPI, אנו מסייעים לארגונים בניתוח והצגה של נתוני ביצוע, המאפשרים לטייב תהליכי עבודה ולהצעיד את הארגון קדימה.

דוגמאות נבחרות לפרויקטים